Kurz č. 1:

Bylinkársky rok

je určený predovšetkým pre začiatočníkov a tých, ktorí sa chcú od prvej jarnej bylinky dozvedieť viac o tom, ako bylinky zbierať, spracovávať, miešať, vyrábať tinktúry podľa starých holistických princípov.

Workshop

s viachodinovou výučbou spojenou s vychádzkou do prírody. Môžete sa zúčastniť len raz alebo môžete prísť každý víkend počas celého roka.

Začíname

na jar a končíme na jeseň. Učíme sa od prvej jarnej bylinky po poslednú jesennú. Je to kurz hlavne pre začiatočníkov, ktorí majú záujem liečiť seba a svojich blízkych bylinkami.

1. kurz - Bylinkársky rok

Informácie:

Každý z nás má svoju životnú bylinku a jej dvoch pomocníkov. Každý rok sa k Vám pridáva jedna bylinka ochrany a jedna bylinka sily. Je to prepojenie bylinkára a prírody a spôsob sebaliečenia prírodou. Ukážem vám ako tú bylinku nájsť a prijať jej liečivú silu.

Zámerom kurzu je odovzdať Vám poznanie, ktoré bude pevným základom pre Váš rozvoj v oblasti fytoterapie a osobného rastu. Každý z bylinkárov začal svojim prvým bylinárskym rokom. Rád Vás tým rokom povediem.

Čo sa naučíte

  • Naučíte sa spoznávať liečivú silu byliniek. Vnímať ich energetický potenciál, naučíte sa základy liečenia prírodou a jej silami, základy energoterapie.
  • Naučíte sa miešať a kombinovať bylinky nie len podľa typu ochorenia, ale aj celkového zdravotného stavu. Naučím Vás ako sa vyrábajú tinktúry, prášky, medové elixíry.
  • Naučíte sa bylinkárske princípy miešania bylinkových zmesí, samozrejme poradím Vám overené kombinácie vhodné na väčšinu ochorení.

Čo Vám kurz prinesie.

Rozvinie sa Vám poznanie v oblastiach bio energie, rozšírite si dokonca aj vnímanie a cítenie, ktoré môžu byť novým základom rozvoja mentálneho a spirituálneho vedomia. V každom prípade zažijete niečo výnimočné, iné, ozdravujúce telo aj myseľ v silách prírody.

Navyše získate v cene kurzu

knihu ako skriptá pre bylinkára školy Fytolife. Kniha má názov Život s bylinkami.

Bonus

Základy bylinnej detoxikácie Fyto-detox

Trvanie kurzu:

20x dvojhodinový workshop spojený s praktickými ukážkami v prírode.

Cena:

jedného workshopu – dve hodiny: 20 eur