Kurz č. 2:

Život s bylinkami

je kurzom pre jemne pokročilých a pokročilých, ktorí sa chcú dozvedieť viac o liečení bylinkami, zdokonaliť sa v diagnostike a otvoriť v sebe intuíciu liečiteľa.

Výnimočný kurz

na ktorom sa naučíte reálne bylinkárke postupy, ktoré majú skutočný účinok pri liečení väčšiny ochorení. Prostredníctvom kurzu sa dozviete všetko o bylinkách z praxe liečiteľa/bylinkára.

Povediem Vás

svojou praxou spojenou s reálnymi výsledkami pri liečení väčšiny ochorení. Dozviete sa o reálnych výsledkoch, ktoré boli získané počas 20 ročnej praxe bylinkára a liečiteľa. Nie je to teória, ale praxou overená cesta, ktorou sa môžete naučiť liečiť aj Vy.

2. kurz - Život s bylinkami

Informácie

Oboznámim Vás s mojimi používanými bylinnými zmesami, ako aj s tým, ako jednotlivé čaje, prášky, tinktúry, gemoterapeutiká a liečivé huby vzájomne kombinovať v bylinnej terapii.

Zámer kurzu.  Odovzdať svoje skúsenosti a netradičné formy výroby liečivých čajov, tinktúr, práškov a homeopatík. Mojim zámerom a poslaním je naučiť čo najviac ľudí liečiť sa overenými postupmi fytoterapie.

Čo sa naučíte

Na tomto, pre dnešnú dobu netradičnom kurze, sa naučíte, ako sa bylinky zbierajú, sušia, miešajú podľa bylinárskych /holistických/ princípov. Ako sa vyrábajú a kombinujú navzájom špeciálne tinktúry, prášky, homeopatiká a gemoterapeutiká.

Čo Vám kurz prinesie

Predovšetkým spoznáte účinky fytoterapie z reálnej praxe. Odnesiete si so sebou dobrý dojem a poznanie, že komplexná fytoterapia v systéme fytolife môže byť reálnym spôsobom, ako sa preventívne chrániť a liečiť celým spektrom fytoteraputických terapií. Získate do svojho terapeutického portfólia ucelený, praxou overený postup.

Navyše získate v cene kurzu

skriptá s receptami a postupmi, ako aj knihu Fytolife – život s bylinkami a detoxikačnú terapiu Fyto-detox.

Bonus

Detoxikačné čaje fyto-detox.

Trvanie kurzu

10 x 120min

Cena

200 eur