Kurz č. 3:

Bylinná detoxikácia

je vo svojej podstate systém vytvorený pre každého, koho zaujíma alternatívna medicína a liečiteľstvo zamerané na detoxikáciu. Detoxikácia je účinný spôsob, ako sa vysporiadať s chronickými ochoreniami.

Fyto-detox:

detoxikačná terapia. Detoxikácia je v dnešnej pre chemizovanej dobe vynikajúci spôsob, ako si vylepšiť zdravotný stav, predchádzať ochoreniam a byť fit po každej stránke.

Staň sa

bylinkárom a detoxikačným terapeutom Fytolife. Prostredníctvom detoxikačnej terapie fyto-detox sa dajú ovplyvniť mnohé choroby a chronické ochorenia.

3. kurz - Bylinný detox

Informácie

Detoxikácia je v dnešnej prechemizovanej dobe vynikajúci spôsob, ako si vylepšiť zdravotný stav, predchádzať ochoreniam a byť fit po každej stránke. Prostredníctvom detoxikačnej terapie fyto-detox sa dajú ovplyvniť mnohé choroby a chronické ochorenia.

Fyto-detox je jedinečný detoxikačný systém overený dvadsaťročnou praxou.

Po kurze, ktorý sa skladá z troch častí, sa z Vás stane terapeut v oblasti bylinnej detoxikačnej terapie a zdravého životného štýlu. Kurz je vhodný pre bylinkárov, liečiteľov, masérov, jednoducho všetkých, ktorí chcú rozšíriť svoje schopnosti v oblasti prírodnej detoxikačnej terapie.

Čo získate?

Získate do svojho portfólia overený systém, ktorý môžete používať na vylepšenie zdravotného stavu seba aj svojich blízkych či klientov. Naučíte sa používať mnohé prírodné spôsoby detoxikácie, ktoré môžete využívať ako prevenciu či podporu pri chronických a imunitných ochoreniach.

Čo sa naučíte

Naučíte sa jednoducho diagnostikovať úroveň zanesenia organizmu a lokalizovať miesta, tzv. skládky odpadu. Následne aký postup, kombináciu a druh detoxikácie zvoliť.

Čo Vám kurz prinesie

Rozšírite si svoje vedomosti v oblasti fytoterapie, detoxikácie, stravovania, balneoterapie, rôznych druhov masáží so zameraním na očistu, regeneráciu a celkové vylepšenie zdravotného stavu.

Ako súčasť kurzu

dostanete zdarma všetky detoxikačné čaje, ktoré môžete reálne vyskúšať najskôr na sebe. Samozrejme, aj knihu Život s bylinkami, ktorá je súčasne skriptami do všetkých kurzov, ale zároveň aj netradičnou bylinárskou knihou.

Prvá časť kurzu

Bylinná detoxikácia FYTO-detox
Deväť detoxikačných čajov
Ako ich používať, zloženie, kombinácie, postupy
Diagnostika zameraná na zistenie úrovne zanesenia organizmu

Druhá časť kurzu

Použitie gemoterapie, liečivých húb
Stravovanie počas detoxikácie orgánov
Pomocné očistné techniky vhodné pri bylinnej detoxikácii

Tretia časť kurzu

Terapie zamerané na detoxikáciu
Masáže, balneoterapie, bankovanie, moxovanie, reflexná terapia chodidiel

Navyše získate

STRES DETOX
*Tri relaxačné čaje
*Dýchanie a detoxikácia
*Pohyb a detoxikácia

Bonus

Program fitness a bylinky

Trvanie kurzu

10 x 2 hodiny

Cena

200 eur