Kurz č. 4:

Prírodná energoterapia a psychotronika

je pre pokročilých, ktorí už majú s bylinkami a liečením skúsenosti. Kurz je zameraný viac na diagnostiku, intuíciu, rozvoj psychotronických schopností.

Kurz

nie je len o bylinkách a prírodnom liečení, ale aj o energiách, silách a prejavoch, ktoré nás tvorili, tvoria a zase budú tvoriť.

S týmito

a v týchto silách rastieme, premieňame sa, liečime seba aj druhých.

4. kurz - Energoterapia a psychotronika

Informácie

Kurz pre mierne pokročilých a pokročilých je zameraný hlavne na diagnostiku, liečbu, mentálnu prípravu v základoch psychotroniky a energoterapie.

Zámerom kurzu je, aby ste získali návod, mapu, ktorá Vás postupne privedie k poznaniu, ako sa liečiť prostredníctvom bylín a životných princípov prírody.

Kurz prebieha ako v interiéri, tak aj v prírode.

V interiéri sa naučíme používať intuíciu a psychotronické a energetické vnímanie usmernené na diagnostiku, meranie energie človeka a byliniek. Energeticky kombinovať a spracovávať bylinky na tinktúry, prášky, elixíry, tabletky, šťavy, homeopatiká, gemoterapeutiká. Naučíte sa miešať a kombinovať bylinky na všetky civilizačné ochorenia.

V prírode Vás budem učiť, ako začať vnímať prírodu, jej sily a energie. Postupne si uvedomíte, že tieto sily a energie sú aj vo Vás. Kurz je zložený aj z meditačných techník, techník relaxácie a vedomého pohybu spojeného s dýchaním. Všetko so zameraním na rozvoj vyciťovania a vnímania vlastných síl prepojených na prírodné.
Výučbu prispôsobujem zloženiu, praxi, ale aj duchovnému vnímaniu účastníkov kurzu. Jednoducho, na prvej hodine sa dohodneme, akou cestou presne pôjdeme. Je to interaktívny kurz, ktorý sa mení podľa schopností uchádzačov chápať a vnímať jednotlivé témy a praktické cvičenia.

Čo sa naučíte

Diagnostikovať dotykom, pre niektorých aj za pomoci virgule a kyvadla, zmeneného stavu vedomia, intuície, vnímania. Človek sa po tomto kurze môže stať nielen bylinkárom, ale aj liečiteľom. Bylinkár je terapeut poradca – človek spätý s energetickými silami prírody.

Čo Vám kurz prinesie

Nový pohľad na liečenie bylinkami a prírodnými postupmi. Ku kurzu dostanete dve knihy, skriptá, z ktorých môžete čerpať vedomosti ešte dlhý čas a rozvíjať sa v mentálnej a spirituálnej oblasti. Tí, ktorí sa prihlásia do kurzu, sa naučia o bylinkách to, čo sa bežne nedozvedia v knihách, ani na internete.

Pre tých, ktorí chcú posunúť hranice svojich možností, kurz pokračuje:

Bylinárskym kurzom energoterapie

Na dvojdňovom energo-terapeutickom pobyte v prírode zameranom na oživenie mozgu, napojenie mozgu na prvotný čistý program, prepojenie mozgu na prírodné sily sa udeje samovoľne v energiách prírody.
Ten, kto sa zúčastní kurzu, prejde dvojdňovým očisťovaním a napojením sa na tieto sily a energie. Postupne získa prírodné prvotné vedomie.

Trvanie kurzu

10 x dve hodiny

Cena

Energoterpautický bylinkársky kurz v prírode v trvaní dva dni: 200 eur