Kurzy

Bylinková škola:

Skladá sa zo štyroch bylinkárskych kurzov. Kurzy sú vytvorené ako pre začiatočníkov, tak aj pre pokročilých bylinkárov liečiteľov.

KURZ 1: Bylinkársky rok

Kurz je určený predovšetkým pre začiatočníkov a tých, ktorí sa chcú od prvej jarnej bylinky dozvedieť viac o tom, ako bylinky zbierať, spracovávať, miešať, vyrábať tinktúry podľa starých holistických princípov.

Workshop

s viachodinovou výučbou spojenou s vychádzkou do prírody. Môžete sa zúčastniť len raz alebo môžete prísť každý víkend počas celého roka.

Začíname

na jar a končíme na jeseň. Učíme sa od prvej jarnej bylinky po poslednú jesennú. Je to kurz hlavne pre začiatočníkov, ktorí majú záujem liečiť seba a svojich blízkych bylinkami.

KURZ 2: Život s bylinkami

Zivot s bylinkami

Je to kurz pre jemne pokročilých a pokročilých, ktorí sa chcú dozvedieť viac o liečení bylinkami, zdokonaliť sa v diagnostike a otvoriť v sebe intuíciu liečiteľa.

Výnimočný kurz

na ktorom sa naučíte reálne bylinkárke postupy, ktoré majú skutočný účinok pri liečení väčšiny ochorení. Prostredníctvom kurzu sa dozviete všetko o bylinkách z praxe liečiteľa/bylinkára.

Povediem Vás

svojou praxou spojenou s reálnymi výsledkami pri liečení väčšiny ochorení. Dozviete sa o reálnych výsledkoch, ktoré boli získané počas 20 ročnej praxe bylinkára a liečiteľa. Nie je to teória, ale praxou overená cesta, ktorou sa môžete naučiť liečiť aj Vy.

KURZ 3: Bylinná detoxikácia

Zivot s bylinkami

Tento kurz je vo svojej podstate systém vytvorený pre každého, koho zaujíma alternatívna medicína a liečiteľstvo zamerané na detoxikáciu. Detoxikácia je účinný spôsob ako sa vysporiadať z chronickými ochoreniami

Fyto-detox:

Detoxikačná terapia. Detoxikácia je v dnešnej pre chemizovanej dobe vynikajúci spôsob ako si vylepšiť zdravotný stav, predchádzať ochoreniam a byť fit po každej stránke.

Staň sa bylinkárom

a detoxikačným terapeutom Fytolife. Prostredníctvom detoxikačnej terapie fyto-detox sa dajú ovplyvniť mnohé choroby a chronické ochorenia.

KURZ 4: Prírodná energoterapia a psychotronika

Zivot s bylinkami

Kurz je pre pokročilých, ktorí už majú s bylinkami a liečením skúsenosti. Kurz je zameraný viac na diagnostiku, intuíciu, rozvoj psychotronických schopností.

Kurz

nie je len o bylinkách a prírodnom liečení, ale aj o energiách, silách a prejavoch, ktoré nás tvorili, tvoria a zase budú tvoriť.

S týmito

a v týchto silách rastieme, premieňame sa, liečime seba aj druhých.