Kto som?

Volám sa Anton Olšinský, som bylinkár, liečiteľ, lektor, spisovateľ a tvorca systému Fytolife.

Počas praxe som prišiel na to, ako prostredníctvom prírody prebudiť samoozdravovací reflex nášho tela. Akým spôsobom ho prebudiť a využiť jeho sily k uzdraveniu vyučujem na bylinárskych kurzoch prednáškach a workshopoch.

Ak máte záujem liečiť bylinkami a prírodnými terapiami seba aj druhých, teraz môžete využiť príležitosť prihlásiť sa do kurzov, seminárov, prípadne chodievať na prednášky alebo sa zúčastniť na on- line workshopoch o liečení bylinkami a prírodnými terapiami v systéme Fytolife.

Fytolife je unikátny a 20 ročnou praxou overený systém ozdravenia a reštartu celého organizmu. Pre mnohých to ale môže byť aj cesta, životný štýl a filozofia súčasne.

Ak sa chcete dozvedieť viac prihláste sa do kurzov alebo si zakúpte knihu, prípadne e-book Fytolife – Život s bylinkami.

V tejto knihe nájdete návod ako sa vyliečiť a udržať si zdravie. Účastníci kurzov, workshopov dostávajú túto knihu zdarma.

Anton Olsinsky

Objav samouzdravovací reflex svojho tela

 

Približne pred dvadsiatimi piatimi rokmi som sa začal venovať fytoterapii a iným alternatívnym terapiám profesionálne.

Čo ma priviedlo k bylinkám? Bol to predovšetkým môj zdravotný stav. Prostredníctvom byliniek som sa vyliečil z chorôb, s ktorými mi nevedela pomôcť klasická medicína. Od toho času som sa začal fytoterapii venovať intenzívne. Postupne som začal bylinkami pomáhať svojmu okoliu a nakoniec som sa stal bylinkárom – terapeutom. Na kurze klasickej masáže som zistil, že akonáhle som na niekoho položil ruky, zosnímal som ho ako skener a cítil som to, čo masírovaný človek cíti a prežíva. Vnímal som jeho energetický stav, ako je na tom zdravotne, ktoré orgány nepracujú tak, ako majú.

Predtým som ako každý mladý človek skúšal viacero smerov a ciest, ktoré ma priebežne zaujímali. Mám skúsenosti v oblasti zdravia a výživy ako tréner fitnessu a kulturistiky. S rôznymi pohybovými systémami som sa stretol pri cvičeniach jogy a ako tréner bojových športov, ktoré som sám vykonával tridsať rokov. V joge a východných bojových systémoch som sa učil rôznym formám relaxácie, dýchania a meditácie. Všetko v mojom živote viedlo k tomu, aby som sa stal liečiteľom celostnej cesty a vytvoril jedinečný terapeutický systém.

Dnes vediem kurzy fytoterapie, bylinnej detoxikácie FYTO detox, prednášam o liečbe bylinkami a alternatívnymi postupmi prírodnej (naturálnej) medicíny. Učím, ako využívať alternatívne systémy a postupy, masáže, akupunktúru, dýchanie, pohyb, fyzioterapiu, dietológiu, ako aj pomocné terapie pri všetkých ochoreniach.
Počas praxe som vytvoril receptúry detoxikačných a liečivých bylinných zmesí, ktoré s úspechom používam už viac ako 20 rokov. Tieto bylinné zmesi si môžete zakúpiť v e-shope, osobne na prednáškach a v niektorých kamenných predajniach s bio produktmi. Samozrejme, vo svojej praxi miešam bylinky aj priamo pre každého klienta.
Komplexnú terapiu šijem na mieru každému človeku, ktorý ku mne príde. Táto diagnostika a následná terapia je zameraná na človeka ako na ľudskú bytosť a nie len na chorobu.